TRAŽITE POSAO?

Postanite dio JumpingClay tima Opis posla: Pozivamo sve kreativne, fleksibilne osobe, željne usavršavanja, novih izazova i uspjeha  da postanu dio…

27. rujna 2018.

Postanite dio JumpingClay tima

Opis posla:
Pozivamo sve kreativne, fleksibilne osobe, željne usavršavanja, novih izazova i uspjeha  da postanu dio našeg tima na radnom mjestu prodavača (m/ž).

Prodavači će proći obuku za instruktora modeliranja te će uz prodaju raditi i kao instruktori u trgovini/radionici.

Vaši zadaci:
– zaprimanje, izlaganje, sortiranje i prodaja robe
– Praćenje asortimana proizvoda
– Rad na fiskalnoj kasi

– Rad s djecom i odraslima na kreativnim radionicama modeliranja koje su interaktivne, dinamične i realiziraju se u različitim dobnim skupinama

– Kreativni poslovi modeliranja
– Održavanje urednosti radnog prostora

Radno mjesto:
JumpingClay prodajni pult u Shopping Centru Arena Zagreb

Uvjeti:
– poželjno radno iskustvo u prodaji no nije nužno

– poželjno iskustvo u radu s djecom

Volite trgovinu, rad s djecom, kreativni ste, domišljati i vedri?
Onda dobrodošli u naš šareni kreativni kutak JumpingClay trgovine.
Neovisno iz kojeg smjera obrazovanja ili poslovanja dolazite, kod nas ćete dobiti sve potrebne upute i obuku za daljnju uspješnu integraciju u tim i navedeno radno mjesto.

Što nudimo:
– puno radno vrijeme ili pola radnog vremena
– fleksibilan rad u smjenama
– mogućnost napredovanja
– dinamična i zabavna radna okolina
– profesionalna obuka za instruktora modeliranja i izrade figurica od JumpingClay gline

Javite nam se:
Ukoliko se vidite u našem timu, prvu stepenicu ste već odradili.
Preostaje vam još samo poslati svoj životopis sa fotografijom na email: posaojumpingclay@gmail.com